Kam povedou tvé další kroky?
-->O mně (Já, já, já jenom já); -->Blog (vše o tomto skromném bločku); -->Můj deník(vítejte v mé realitě); -->Básně (aneb zrodilo se v mysli šílence); -->Povídky (místo pro ty, kteří si rádi počtou); -->Kresby (aneb jak to vidí mé oči);-->Fotky(mé fotky všeho druhu) 
-->Články
(články převážně na různá témata týdne); -->Mé zážitky (pro někoho děsivé, ale pro mě chléb můj každodenní);
-->Zaujalo mě (co mě zaujalo ať už v pozitivním či v negativním smyslu);-->Odpad (to co nelze zařadit)

Pobožní sousedé

29. dubna 2011 v 20:01 | Marty |  Odpad
Ano, přátelé, víkend je zase před námi! A co to znamená? Že budu zas celý víkend poslouchat, jak sousedi souloží a jak u toho ta ženská řve a jak do všeho mlátí. Lidi, to už není normální, oni souloží jen o víkendu a třeba 5x denně a já to pořád poslouchám - ráno, dopoledne, v poledne, odpoledne, večer... Prostě pořád! Nejdřív jsem se tomu smála, ale teď už to začíná být fakt otravné. A navíc ta ženská musí být asi pobožná, poněvadž u toho furt řve ,,O můj bože!"... Druhá sousedka říkala, že už tam na ně několikrát tloukla, poněvadž měla návštěvu z Anglie a ostuda jak hrom. Nikdo neví, co s tím dělat. Na nepřiměřenou a hlasitou soulož bohužel neexistují žádné paragrafy. Ale v našem paneláku bydlí i malinké děti, které to jednak v noci budí a jednak jak jim má člověk vysvětlovat, co to sousedé provádí? Já budu mít zanedlouho taky sourozence a řeknu vám, že jednou ho (nebo ji) to vzbudí nebo se bude pozastavovat nad tím, co to sousedé provádí, tak tam na ně vlítnu a zbiju je!!! Jako oni asi nejsou normální!! A budu tam na ně chodit klidně při každé jejich souloži, takže klidně i pětkrát denně. A až se jednoho dne fakt naseru, tak jim asi vyrazím dveře a umlátím je ocelovou tyčí!! To není možné aby člověk neměl chvíli klidu!!! Oni jsou fakt nenormální! Tady je už jen jediné řešení, které mi navrhla kamarádka - utrhnout tomu chlapovi penis a té ženské zapálit vlasy!!!

Poznámka: I když jsem velice rozhořčena, je velice nepravděpodobné že bych uskutečnila některou z těchto výše zmíněných brutalit. Nicméně nějak to řešit fakt budu...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama