Kam povedou tvé další kroky?
-->O mně (Já, já, já jenom já); -->Blog (vše o tomto skromném bločku); -->Můj deník(vítejte v mé realitě); -->Básně (aneb zrodilo se v mysli šílence); -->Povídky (místo pro ty, kteří si rádi počtou); -->Kresby (aneb jak to vidí mé oči);-->Fotky(mé fotky všeho druhu) 
-->Články
(články převážně na různá témata týdne); -->Mé zážitky (pro někoho děsivé, ale pro mě chléb můj každodenní);
-->Zaujalo mě (co mě zaujalo ať už v pozitivním či v negativním smyslu);-->Odpad (to co nelze zařadit)

Už se to blíží...

11. listopadu 2010 v 16:58 | Wednesday
Noo milánci, tak už se nám to blíží! A o čem že to mluvím? O všem! O čtvrtletí, o Vánocích, o mé plánované a tajné velké změně... Což mě přivádí na myšlenku, zda-li už přemýšlíte co komu koupíte na Vánoce? Já už mám něco v plánu. Teda...Vím co koupím mamce a babičkám, ale co kopím dědečkům, kamarádkám a taťkovi, to vskutku netuším. Co se Petra týče, mám už jistou představu...Ale nevím, není to dárek podle mého gusta. Jsem zvyklá dávat lidem něco spíš vtipného nebo šokujícího, ne něco tak obyčejného a omšelého, i když to stojí peněz jak nasraných a v životě jsem dražší dárek nekupovala... Chjo. To je zas dilema! Peťa mi říkal, že ho nejvíc potěší takové ty elektronické blbiny, které já naopak zrovna neschvaluji, ale i tak bych mu něco takového koupila, ale to by první musely být prašulky. Nejsem kouzelná babička abych máchla hůlkou a vyčarovala pro všechny dárky na Vánoce...Ale i přes všechen ten shon a dilema se na Vánoce těším. Jednak proto, že budou prázdniny a jednak kvůl té atmosféře. I když mě ty dilemata co komu koupit štvou, nakupuju pro ostatní ráda, protože vím, že jim to udělá radost. Navíc někdy chodíme nakupovat s kamarádkama a to bývá docela bžunda. A taky se těším, páč se bude ve škole konat předvánoční zájezd do Vídně, kde se prý i chodí na trhy a Věrka říkala, že se tam dá dobře nakoupit na Vánoce...Jediné na co se v prosinci netěším je moje závěrečná prodloužená s tanečníma. To bude děs. Já už to vidím, určitě se společensky znemožním. Ty dlouhý šaty mi někdo přišlápne a já tam budu stát přede všemi jak mě pánbíček stvořil. Nebo se něčím poleju. A co hůř, přu závěrečné je sólo dcera otec a syn matka. No...Za normálních okolností by se to dalo... Kdyby ovšem uměl můj taťka alespoň valčík! On neumí tančit! A já mám už jen pár dnů na to, abych ho naučila tance, které s ním budu muset tančit, což je valčík, valz a polka. Jenže on nepochopil ani mazurku. Bože to bude trapas :D Ale co, aspoň bude sranda. A to ještě kdosi došel s tím, že musí být na závěrečnou bílé šaty a já jsem prohlásila, že nejsem žádná nevěsta a rozhodně nepolezu nikam v bílé. A Felcman nakonec řekl, že můžem mít barevné, tak je to ok.

Jinak dneska byl ve škole zajímavý den. Nejlepší byla asi anglina, kde byli všichni mimo a měli divné řeči. A já jsem taky dobře zaperlila díky mé morbidnosti :D Dělali jsme nějaké cvičení a měli jsme tam otázku, která se vztahovala k jednomu cvičení, že prej co na ty lidi čeká na ostrově za překvapení. A všichni tam říkali money, food... A já jsem se ironicky zasmála a řekla jsem sama pro sebe že tam čeká jako překvapení shark. Učitelka to buhožel slyšela a krátký rozhovor mezi mnou a jí vypadal takto:

učitelka: ,,What Martina?"
já: ,,Ehm...Shark."
učitelka: ,,Shark? Why?"
já: ,,Because it´s hungry."

Učitelka měla evidentně dobrou náladu, protože se začala smát a ani mi nenadala, aspoň že tak :D
A co vy a škola? Co vám vychází na čtvrtletí?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lily Addams Lily Addams | Web | 11. listopadu 2010 v 21:20 | Reagovat

Zatím žádný shon nepociťuju a asi ani pociťovat nebudu.....bývám většinou trochu mimo okolní děj a spěch :-D Dárky bych zhruba měla vymyšlené, jen je začít kupovat a některé i vyrobit :-) Do tanečních nikdy nepůjdu :-D A na čtvrtletí.....ze zemáku mi vychází koule a z fyziky 1-2......je to trochu převrácené :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama