Kam povedou tvé další kroky?
-->O mně (Já, já, já jenom já); -->Blog (vše o tomto skromném bločku); -->Můj deník(vítejte v mé realitě); -->Básně (aneb zrodilo se v mysli šílence); -->Povídky (místo pro ty, kteří si rádi počtou); -->Kresby (aneb jak to vidí mé oči);-->Fotky(mé fotky všeho druhu) 
-->Články
(články převážně na různá témata týdne); -->Mé zážitky (pro někoho děsivé, ale pro mě chléb můj každodenní);
-->Zaujalo mě (co mě zaujalo ať už v pozitivním či v negativním smyslu);-->Odpad (to co nelze zařadit)

Listopad 2010

Už se to blíží...

11. listopadu 2010 v 16:58 | Wednesday
Noo milánci, tak už se nám to blíží! A o čem že to mluvím? O všem! O čtvrtletí, o Vánocích, o mé plánované a tajné velké změně... Což mě přivádí na myšlenku, zda-li už přemýšlíte co komu koupíte na Vánoce? Já už mám něco v plánu. Teda...Vím co koupím mamce a babičkám, ale co kopím dědečkům, kamarádkám a taťkovi, to vskutku netuším. Co se Petra týče, mám už jistou představu...Ale nevím, není to dárek podle mého gusta. Jsem zvyklá dávat lidem něco spíš vtipného nebo šokujícího, ne něco tak obyčejného a omšelého, i když to stojí peněz jak nasraných a v životě jsem dražší dárek nekupovala... Chjo. To je zas dilema! Peťa mi říkal, že ho nejvíc potěší takové ty elektronické blbiny, které já naopak zrovna neschvaluji, ale i tak bych mu něco takového koupila, ale to by první musely být prašulky. Nejsem kouzelná babička abych máchla hůlkou a vyčarovala pro všechny dárky na Vánoce...Ale i přes všechen ten shon a dilema se na Vánoce těším. Jednak proto, že budou prázdniny a jednak kvůl té atmosféře. I když mě ty dilemata co komu koupit štvou, nakupuju pro ostatní ráda, protože vím, že jim to udělá radost. Navíc někdy chodíme nakupovat s kamarádkama a to bývá docela bžunda. A taky se těším, páč se bude ve škole konat předvánoční zájezd do Vídně, kde se prý i chodí na trhy a Věrka říkala, že se tam dá dobře nakoupit na Vánoce...Jediné na co se v prosinci netěším je moje závěrečná prodloužená s tanečníma. To bude děs. Já už to vidím, určitě se společensky znemožním. Ty dlouhý šaty mi někdo přišlápne a já tam budu stát přede všemi jak mě pánbíček stvořil. Nebo se něčím poleju. A co hůř, přu závěrečné je sólo dcera otec a syn matka. No...Za normálních okolností by se to dalo... Kdyby ovšem uměl můj taťka alespoň valčík! On neumí tančit! A já mám už jen pár dnů na to, abych ho naučila tance, které s ním budu muset tančit, což je valčík, valz a polka. Jenže on nepochopil ani mazurku. Bože to bude trapas :D Ale co, aspoň bude sranda. A to ještě kdosi došel s tím, že musí být na závěrečnou bílé šaty a já jsem prohlásila, že nejsem žádná nevěsta a rozhodně nepolezu nikam v bílé. A Felcman nakonec řekl, že můžem mít barevné, tak je to ok.

Jinak dneska byl ve škole zajímavý den. Nejlepší byla asi anglina, kde byli všichni mimo a měli divné řeči. A já jsem taky dobře zaperlila díky mé morbidnosti :D Dělali jsme nějaké cvičení a měli jsme tam otázku, která se vztahovala k jednomu cvičení, že prej co na ty lidi čeká na ostrově za překvapení. A všichni tam říkali money, food... A já jsem se ironicky zasmála a řekla jsem sama pro sebe že tam čeká jako překvapení shark. Učitelka to buhožel slyšela a krátký rozhovor mezi mnou a jí vypadal takto:

učitelka: ,,What Martina?"
já: ,,Ehm...Shark."
učitelka: ,,Shark? Why?"
já: ,,Because it´s hungry."

Učitelka měla evidentně dobrou náladu, protože se začala smát a ani mi nenadala, aspoň že tak :D
A co vy a škola? Co vám vychází na čtvrtletí?

Vtipy - černý humor

7. listopadu 2010 v 18:51 | Wednesday |  Odpad
Tak z těchto vtipů jsem fakt chcala! :D


 • Maminka říká své dcerušce: ,,Mařenko, jestli budeš chodit pořád dokolečka, tak ti přitluču i druhou nožičku!!!"
 • Koupe se Vašek ve vaně a najednou začne křičet: "Mami ta voda je moc horká!" Matka na to: "A to si myslíš, že tě budeme jíst syrovýho?"
 • Dvě maminky na projížďce s kočárky pohupuji své ratolesti, jedna to trochu přežene, dítě vypadne z kočáru, padne na hlavičku a je po něm. Druhá se jen tak otočí a pronese: ?To nasere, co?".
 • Děda jde o půlnoci na hajzlík. Vrátí se a říká babce: "Babko mi opravdu máme na hajzlu duchy! Když jsem přišel samo se rozsvítilo a když jsem odcházel samo se zhaslo." Babka se otočí, skoro dostane infarkt a říká dědkovi: "Dědo ty debile, ty jsi se zase vysral do ledničky!"
 • Vyhodí moře na břeh zlatou rybku. Jde kolem dědeček a rybka na něj volá: "Když mě hodíš zpátky, splním ti tři přání." Ale dědeček do ní kopne se slovy: "Já na tebe seru, já jsem kouzelnej dědeček."
 • Přijde kulhavý, koktavý, nedoslýchavý a na jedno oko slepý muž do obchodu se zeleninou a žádá kyselé zelí. Prodavačka se ptá: A pytlík z PVC máte?" "Kkkurva, tto se vám zzzdá, žže jsem jjještě mmmálo postiženej?"
 • Chlápek jde takhle za dřevěnou ohradou od blázince a slyší, jak uvnitř mnoho hlasů skanduje: "Třináct, třináct!" Protože je zvědavý, nakoukne dírou dovnitř. Někdo ho píchne do oka, on zařve a zevnitř se najednou ozývá: "Čtrnáct, čtrnáct!"
 • Leží dva vandráci u kolejí, oba bez nohou. A jeden říká druhému:

  "Ja jsem ti říkal, že sova houká jinak!"
 • Letí si takhle letadlo a je řízeno dvěma koktavými

  piloty. V tom najednou začne hořet levej motor.

  První pilot povídá:

  - "He-he-hele, ho-ho-hoří nám mo-motor."

  A druhej na to:

  - "T-t-tak to b-b-běž ř-ř-říct-t ce-ce-cest-tu-cestujícím."

  - "N-n-ne, b-b-běž ty, t-ty m-m-míň ko-ko-koktáš", na to ten první.

  - "N-n-n-n-ne, b-b-b-b-běž ty, t-t-t-ty t-t-to u-u-u-umíš

  za-zaz-zaz-zazpívat",

  zase ten druhej.

  - "T-t-t-tak d-d-dobře", ten první a vyleze z kabiny mezi lidi. Hezky si

  to v duchu rozpočítá a začne hlubokym hlasem zpívat:

  - "Hooooořííí náááám letadloooo!"

  A všichni cestující na to sborově:

  - "Hyja hyja hou!"
 • Nápis na hrobě: Zde leží moje manželka a já doma odpočívám v pokoji...
 • Na hřbitově se o půlnoci potkají dvě zombie. Jedna nese pod paží urnu. Druhá na ni vykulí žluté hnijící oči a povídá: - Kolegyně, kde jste sehnala to Granko ?
 • Vsadí se tři koktaví, kdo z nich koupí nejrychleji cigarety. Jde první: "S-s-sparty.", 12 sekund. Jde druhý: "P-pe-petry" 10 sekund. Přijde třetí a říká: "L-L&M" a prodavačka obratem "Červený nebo modrý" Třetí: "Ty k-k-kurvo!"
 • Přijde tak novomanžel z práce domů, a už mezi dveřmi ho se slzami v očích víta manželka: "Víš milačku, ja jsem ti upekla dort, a Alík ho sežral..." A manžel odpoví "Nebreč, ja ti koupím novýho pejska"
 • Sedí bača na zápraží a penisem míchá brinzu. Jde kolem pocestný a ptáse: Hej, bačo, to nemáte vařečku?! Bača: Ále, vařečka by byla, ale brinzy je málo.
 • Chlápek uvidí jeptišku. Z nenadání vyskočí ze křoví a začne ji mlátit baseballovou pálkou, zleva, zprava a pořádně ji i nakope. Řekne: "Tak jsem tě dostal, Batmane!".


Nedospělí dospělí

7. listopadu 2010 v 13:51 | Wednesday |  Články
Někdy je až podivuhodné jak nám naši rodiče otloukají o hlavu, že se máme začít chovat dospěle a pak naše rodiče potkáváme na diskotékách. Nebo jak nám na jednu stranu říkají že se máme osamostatnit a na stranu druhou nám ani nedovolí přespat u kamarádky. Všechno co naši rodiče řeknou si strašně protiřečí a pak se v tom má člověk vyznat. Já se prostě musím ptát, čím to je? Skutečně míru dospělosti určuje náš věk, nebo spíše moudrost, která ovšem s vysokým věkem nepřichází, ale spíše se vytrácí? A na co tedy být moudrým, když si v dnešní době spojují lidé slovo moudrý se slovem nudný? I moudří lidé mají hloupé myšlenky, jediný rozdíl mezi průměrným a moudrým člověkem je ten, že moudří své hloupé myšlenky nevyslovují. Já osobně si myslím, že dospělý je synonymem slova moudrý. A teď se podívejme okolo a řekněme si, jestli vidíme někoho skutečně moudrého. Že ne? No tak v tom případě kolem sebe nevidíme ani lidi dospělé, nýbrž možná tak věkově vyzrálé. A to je sakra rozdíl. Z toho vyplývá, že mnohdy ani naše rodiče nemůžeme nazývat dospělými a není tedy divu, že se s našimi rodiči dostáváme tak často do potyček, když se nám rodiče snaží dát najevo jak strašně jsou chytří a mají všechno zmáknuté. Nemůžu se ubránit pokušení použít hlášku ze seriálu Nemocnice na kraji města, ovšem trochu poupravenou: ,,Kdyby hloupost nadnášela, tak bychom všichni létali jako holubičky!"