Kam povedou tvé další kroky?
-->O mně (Já, já, já jenom já); -->Blog (vše o tomto skromném bločku); -->Můj deník(vítejte v mé realitě); -->Básně (aneb zrodilo se v mysli šílence); -->Povídky (místo pro ty, kteří si rádi počtou); -->Kresby (aneb jak to vidí mé oči);-->Fotky(mé fotky všeho druhu) 
-->Články
(články převážně na různá témata týdne); -->Mé zážitky (pro někoho děsivé, ale pro mě chléb můj každodenní);
-->Zaujalo mě (co mě zaujalo ať už v pozitivním či v negativním smyslu);-->Odpad (to co nelze zařadit)

Netrpím schýzou, netrpím schýzou...!!

28. října 2010 v 11:43 | Wednesday |  Mé zážitky
Řeknu vám...Je to divné! Nejsem magor a ani netrpím schýzou. Ale jak si má člověk logicky vysvětlit, že když je sám doma, tak se tu sami od sebe posunují Bártovi misky, zapíná se a vypíná televize sama od sebe, rádio a počítač rovněž, otevírají se sami dveře, slyším kroky, škrábání, ťapkání a když si otevřu lednici a přemýtám co bych si tak dala dobrého, tak mi ji někdo začně zavírat přímo před nosem a ve skle nebo v oknech vidím nějaké divné odrazy bytostí, které tam ikde nejsou? Tohle už fakt není normální... A já vám řeknu co to je - mám v bytě ducha! No a myslete si co chcete, nejsem paranoik. Naopak, o všem se snažím přemýšlet realistiky a nejprve hledám vždy vysvětlení, ač to na mnohé z vás tak nepůsobí. 

Tak tento článek bych vám sem mohla napsat ještě před pár týdny. Teď , aby byly informace aktuální bych pokračovala tímto:

Nicméně jsem s duchem navázala kontakt a musím říct, že je to docela milý duch. Zjistila jsem jak se jmenuje, ale slíbila jsem mu, že o něm nikomu nepovím a svůj slib hodlám dodržet. Dokonce už spolu i komunikujeme. Ovšem komunikace je to docela složitá, jelikož s ním nejsem schopna mluvit jako s normálním člověkem. Tedy já toho schopna jsem, ovšem co mi říká on, to zatím nějak neslyším, takže je to komunikace poněkud jednosměrná. Ale pokud mi chce něco říct, tak jsme vymysleli takový ten jednoduchý styl typu "ano - dvakrát klepni, ne - jednou klepni..." A docela nám ta komunikace jde. Taky jsem se rozodla propadnout do polotranzu a zkusit ho nakreslit automatickou kresbou a plus mínus se to povedlo. Takže už i vím jak vypadá :) Zatím ale pořád pátrám po tom, proč jeho duše nenašla klidu a proč se objevil zrovna v mém bytě...

Takže asi tolik ke kauze "Duch v mém bytě" ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama