Kam povedou tvé další kroky?
-->O mně (Já, já, já jenom já); -->Blog (vše o tomto skromném bločku); -->Můj deník(vítejte v mé realitě); -->Básně (aneb zrodilo se v mysli šílence); -->Povídky (místo pro ty, kteří si rádi počtou); -->Kresby (aneb jak to vidí mé oči);-->Fotky(mé fotky všeho druhu) 
-->Články
(články převážně na různá témata týdne); -->Mé zážitky (pro někoho děsivé, ale pro mě chléb můj každodenní);
-->Zaujalo mě (co mě zaujalo ať už v pozitivním či v negativním smyslu);-->Odpad (to co nelze zařadit)

Chtělo by to změnu

24. října 2010 v 16:27 | Wednesday |  Články
Tak si říkám, že by to tu chtělo změnu. Myslím tím změnu designu. A mám už trochu něco v plánu, ale bude to chvíli trvat s takovou. Proč já musím mít vždy tak komplikované a těžko proveditelné plány? :D Nicméně je fajn že mám aspoň myšlenku. Teď jsem si vzpomněla na seriál Myšlenky zločince :D Bože bože... Ale vraťme se k tématu. Nadpis článku je zcela výstižný - chtělo by to změnu! Ale nemám tím na mysli jen tento blog, ale i změnu mě samé, konkrétně mého looku. Asi jsem se musela zbláznit s tím, co mě napadlo, ale hodlám trochu pozměnit můj účes. Samozřejmě o tom nikdo nic neví a je to veliké tajemství s velkým T. Rozhodla jsem se, že se tentokrát nebudu ptát na názor kamarádek ani známých ani příbuzenstva. Stejně by to jako vždy odsoudili a ještě by mi to znechutili. No a když se to nepovede a já budu vypadat jako debil, no tak ať. Stejně to jsou moje vlasy a tudíž i moje věc, ne? Ale ať už se to povede či ne, těším se na ty vykulené obličeje mých známých i nezámých, rodiny i nerodiny, přátel i nepřátel...Zkrátka všech. Bude to prča! :D Ale samozřejmě na to musím nejdřív našetřit, že... Ale to nevadí, i tak do toho půjdu :) A ještě mě štve jedna věc - chci pearcing do nosu! A už strašně strašně dlouho a strašně strašně moc, jenže to stojí moc penízků, které já jaksi neseru, takže mám jaksi smůlu, poněvadž i kdyby peníze byli, tak pořád jaksi chybí tolerantní otec. Ten kdyby mě viděl s pearcem v nose, tak by buď zemřel on na infarkt, nebo bych zemřela já na ubití ocelovou tyčí. Takže by to bylo hodně špatný...Nicméně bych do toho jednou chtěla jít, ale zase je blbé že musím čekat do osumnácti než nade mnou ztratí rodiče moc, ale zas abych chodila ve třiceti s pearcem v nose....No nevim nevim....Ale možná to někdy přeci jen podniknu...:)

Jo a pro ty co to ještě nezaregistrovali (jakože to zřejmě už zaregistrovali všichi), v neděli bude Halloween, nebo chcete-li Samhain, Dušičky...Já už mám vymyšlený skvělý program, který zde zveřejním, ale až o něco později...:) A co vy? Máte už nějaký program nebo to nebudete nijak prožívat? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama