Kam povedou tvé další kroky?
-->O mně (Já, já, já jenom já); -->Blog (vše o tomto skromném bločku); -->Můj deník(vítejte v mé realitě); -->Básně (aneb zrodilo se v mysli šílence); -->Povídky (místo pro ty, kteří si rádi počtou); -->Kresby (aneb jak to vidí mé oči);-->Fotky(mé fotky všeho druhu) 
-->Články
(články převážně na různá témata týdne); -->Mé zážitky (pro někoho děsivé, ale pro mě chléb můj každodenní);
-->Zaujalo mě (co mě zaujalo ať už v pozitivním či v negativním smyslu);-->Odpad (to co nelze zařadit)

Říjen 2010

Oznámení

31. října 2010 v 12:37 | Wednesday |  fotky
Pokud vás nějak zaujaly mé fotky, další můžete shlédnout buď na mém profilu na facebooku nebo na mém druhém blogu www.l-a-g-o-o-n.blog.cz . Ráda bych ale podotkla, že na mém druhém blogu jsou i některé fotografie, které na mém fb nenajdete a naopak, na mém fb jsou také některé fotografie, které nejsou zveřejněny nikde jinde.

Most

31. října 2010 v 12:34 | Wednesday |  fotky
Most, jež vede přes potok k mému oblíbenému místečku :)) Doporučuji také nahlédnout do článku s názvem Slunce, který najdete v rubrice Fotky a kde je krásná fotka z mého oblíbeného místa :)

most

Slunce

31. října 2010 v 12:31 | Wednesday |  fotky
Tuto fotečku jsem pořídila dnes na mém oblíbeném místečku. Tak snad se vám bude líbit :) Mně připomíná písničku, kterou zpívá Dan Landa: ,,...Slunce je zlatou skobou na obloze přebitý...."

Sluníčko

Kbelík

28. října 2010 v 15:41 | Wednesday |  fotky
V Dřevnici u splavu byl kbelík. No a mi to připadalo velice poetické, tak jsem to musela vyfotit :D

kýbl

KomiX

28. října 2010 v 15:32 | Wednesday |  Kresby

Když moje maminka viděla tento můj výtvor, který mi trval asi tak 8 minut, tak řekla, že už jsem vážně zralá na psychiatra...
komix

Netrpím schýzou, netrpím schýzou...!!

28. října 2010 v 11:43 | Wednesday |  Mé zážitky
Řeknu vám...Je to divné! Nejsem magor a ani netrpím schýzou. Ale jak si má člověk logicky vysvětlit, že když je sám doma, tak se tu sami od sebe posunují Bártovi misky, zapíná se a vypíná televize sama od sebe, rádio a počítač rovněž, otevírají se sami dveře, slyším kroky, škrábání, ťapkání a když si otevřu lednici a přemýtám co bych si tak dala dobrého, tak mi ji někdo začně zavírat přímo před nosem a ve skle nebo v oknech vidím nějaké divné odrazy bytostí, které tam ikde nejsou? Tohle už fakt není normální... A já vám řeknu co to je - mám v bytě ducha! No a myslete si co chcete, nejsem paranoik. Naopak, o všem se snažím přemýšlet realistiky a nejprve hledám vždy vysvětlení, ač to na mnohé z vás tak nepůsobí. 

Tak tento článek bych vám sem mohla napsat ještě před pár týdny. Teď , aby byly informace aktuální bych pokračovala tímto:

Nicméně jsem s duchem navázala kontakt a musím říct, že je to docela milý duch. Zjistila jsem jak se jmenuje, ale slíbila jsem mu, že o něm nikomu nepovím a svůj slib hodlám dodržet. Dokonce už spolu i komunikujeme. Ovšem komunikace je to docela složitá, jelikož s ním nejsem schopna mluvit jako s normálním člověkem. Tedy já toho schopna jsem, ovšem co mi říká on, to zatím nějak neslyším, takže je to komunikace poněkud jednosměrná. Ale pokud mi chce něco říct, tak jsme vymysleli takový ten jednoduchý styl typu "ano - dvakrát klepni, ne - jednou klepni..." A docela nám ta komunikace jde. Taky jsem se rozodla propadnout do polotranzu a zkusit ho nakreslit automatickou kresbou a plus mínus se to povedlo. Takže už i vím jak vypadá :) Zatím ale pořád pátrám po tom, proč jeho duše nenašla klidu a proč se objevil zrovna v mém bytě...

Takže asi tolik ke kauze "Duch v mém bytě" ...

Vzpomínka

28. října 2010 v 11:31 | Wednesday |  Básně
Cítím vůni růží,
Do dětství se vracím.
Pomalu jak jen toužím,
Z tohoto světa se vytrácím.
Najednou slunce mé myšlenky prosvítí,
Známá osoba tyčí se nade mnou,
Mám z toho tolik jako kdysi prožití,
Osoba vede mě zahrádkou tajemnou.
Růže mi šeptají a voní sladce,
Však tento okamžik trvá jen krátce.
Zpěv ptáků se vytrácí
Poslední úsměv na tváři spočívá.
I když mé srdce krvácí,
Dobře vím, že vše jednou končívá…

Jak se učí zeměpis na gymplu

27. října 2010 v 10:00 | Wednesday |  Zaujalo mě...
Když jsme v zeměpise začali v prváku probírat nejrůznější státy, profesorka asi usoudila, že z toho budeme moudřejší když ám pustí tohle video. Dobře se bavte přátelé, já když to v tom zemáku viděla, tak jsem z toho pak měla tik v oku :D


Halloween

25. října 2010 v 15:52 | Wednesday |  Články
Halloween je můj nejoblíbenější svátek. Daleko oblíbenější než Vánoce. Je to v podstatě jediný svátek, který opravdu slavím a vždy se na něj připravuji celý rok. Dalo by se říci, že poslední léta mého života nejsou ničím jiným než pouhou přípravou na následující Halloween. V tomto článku bych vás ráda seznámila s původem Halloweenu. Takže neváhejte a začtěte se do článku! Třeba i vy najdete v tomto svátku takové zalíbení jako já :)

Trick or treating! :)


Fantasy...Celý můj život je fantasy! No a co? :)

24. října 2010 v 16:45 | Wednesday |  Články
Téma tohoto týdne mě přivedlo k zamyšlení. Fantasy...Lidé čím dál víc kupují fantasy knihy, utíkají do svého vlastního fantasy světa, dívají se na fantasy filmy, vymýšlejí fantasy příběhy...A já se prostě neudržela a musela si položit otázku: Proč? Proč lidé nezůstanou stát nohama pevně na zemi a nezapomenou na všechny ty "vymyšlené" kraviny? Já vám, lidičky, řeknu proč. Možná se vám můj názor nebude líbit, ale fakt je ten, že celý tento svět jde pěkně do zakulacených, zadních částí našich těl a to je nezvratný fakt. Každého v dnešní době zajímají jen peníze, vzdělání, kariéra. My jsme pod vlivem společnosti a podléháme jejímu nátlaku. MUSÍME se také zajímat o tyto pomíjivé blbosti, které nám přivádí tolik stresu a tím i tolik nemocí, protože jsme v područí společnosti, ze kterého se nejde jen tak vymanit. Řeknu vám, že když jdu po ulici nebo třeba i když jedu v autobuse a slyším o čem si ti lidi dneska povídají tak se mi dělá pěkně blbě! Hloubka myšlenek většiny naznačuje, že nejsme společnost inteligentních tvorů na vrcholu potravního řetězce, ale že jsme společnost pouhých poučených blbců. Samozřejmě, někdy si všímám i sama na sobě že nejsem o moc jiná. Ale vězte, že kdyby na mě nepůsobila společnost, tak bych taková nebyla ani trochu! Není tedy divu, že je víc takových jako jsem já, co se jim dělá blivno z dnešního světa a raději si vytvoří svůj vlastní svět, kde dobro vítězí nad zlem, kde je vše jiné. Hezké. Tak jak my si to představujem. Proč taky zůstávat nohama na této zemi, když Země v našich hlavách jsou daleko lepší? Můžeme tam být kým chceme - superhrdinou, modelkou, upírem, vlkodlakem, vílou, princeznou...A nepotřebujeme k tomu žádné vzdělání, kariéru ani peníze. Stačí nám k tomu to, jací ve skutečnosti jsme uvnitř. Tímto faktem se ale společnost zapomněla řídit a vypadá to, že na tento fakt zapomněla úplně. Někteří zkažení lidé vypadají jako Šípkové Růženky co čekají až je někdo vzbudí, ale já vám říkám, lidi, vás nikdo nevzbudí! Proberte se sami! Podívejte se, kolik jste už stihli napáchat zla! Takže tím se nám společnost rozdělila do dvou skupin - Šípkové Růženky a fantasy snílky. Ovšem těžko říct, kdo je víc mimo, jestli člověk, co měl ve škole pětky a je popelářem, ale ví, o čem život je, nebo člověk, co měl jedničky, je z něj politik a žije si ve světě zkreslených hodnot a o životě neví skoro nic! Názor si na to udělejte každý sám, já nikomu svůj názor nevnucuji. Ale vězte, že jsem už měla možnost stát jak na straně Růženek, tak na straně snílků a měla jsem šanci dobře poznat obě strany. A i přes to jsem si vybrala svět snílků. Volba je na vás, jaký svět si vyberete vy, ale řeknu vám, že kdyby byl tento svět reality tak bezproblémový a skvělý a všichni byli tak se vším spokojení a inteligentní, nikdy by neexistovali světy snílků a musíte uznat, že na tom něco bude...

Chtělo by to změnu

24. října 2010 v 16:27 | Wednesday |  Články
Tak si říkám, že by to tu chtělo změnu. Myslím tím změnu designu. A mám už trochu něco v plánu, ale bude to chvíli trvat s takovou. Proč já musím mít vždy tak komplikované a těžko proveditelné plány? :D Nicméně je fajn že mám aspoň myšlenku. Teď jsem si vzpomněla na seriál Myšlenky zločince :D Bože bože... Ale vraťme se k tématu. Nadpis článku je zcela výstižný - chtělo by to změnu! Ale nemám tím na mysli jen tento blog, ale i změnu mě samé, konkrétně mého looku. Asi jsem se musela zbláznit s tím, co mě napadlo, ale hodlám trochu pozměnit můj účes. Samozřejmě o tom nikdo nic neví a je to veliké tajemství s velkým T. Rozhodla jsem se, že se tentokrát nebudu ptát na názor kamarádek ani známých ani příbuzenstva. Stejně by to jako vždy odsoudili a ještě by mi to znechutili. No a když se to nepovede a já budu vypadat jako debil, no tak ať. Stejně to jsou moje vlasy a tudíž i moje věc, ne? Ale ať už se to povede či ne, těším se na ty vykulené obličeje mých známých i nezámých, rodiny i nerodiny, přátel i nepřátel...Zkrátka všech. Bude to prča! :D Ale samozřejmě na to musím nejdřív našetřit, že... Ale to nevadí, i tak do toho půjdu :) A ještě mě štve jedna věc - chci pearcing do nosu! A už strašně strašně dlouho a strašně strašně moc, jenže to stojí moc penízků, které já jaksi neseru, takže mám jaksi smůlu, poněvadž i kdyby peníze byli, tak pořád jaksi chybí tolerantní otec. Ten kdyby mě viděl s pearcem v nose, tak by buď zemřel on na infarkt, nebo bych zemřela já na ubití ocelovou tyčí. Takže by to bylo hodně špatný...Nicméně bych do toho jednou chtěla jít, ale zase je blbé že musím čekat do osumnácti než nade mnou ztratí rodiče moc, ale zas abych chodila ve třiceti s pearcem v nose....No nevim nevim....Ale možná to někdy přeci jen podniknu...:)

Jo a pro ty co to ještě nezaregistrovali (jakože to zřejmě už zaregistrovali všichi), v neděli bude Halloween, nebo chcete-li Samhain, Dušičky...Já už mám vymyšlený skvělý program, který zde zveřejním, ale až o něco později...:) A co vy? Máte už nějaký program nebo to nebudete nijak prožívat? :)